( 15.12.2010 ) Foto:
Det er ikke lenger siden enn i september 2008 at det kunne se ut som at hønk og moromann Ryan Reynolds hadde klart å temme femme fatale du jour, Scarlett Johansson, da de ga hverandre sitt ja. Men nå kommer altså nyheten om at stjerneparet har takket for seg og tatt ut separasjon.
- Etter lang og nøysom ettertanke fra begge parter har vi bestemt oss for å ende ekteskapet, sier paret i en felles pressemelding.
- Vi gikk inn i forholdet med kjærlighet, og det er med kjærlighet og omtanke for hverandre at vi også går ut av det. Vi forventer ikke privatlivets fred, men det vil allikevel bli satt svært pris på.
Ifølge kilder var det Johansson som initierte bruddet, og skuespillerinnen har allerede begynt leilighetsjakten i New York.
Cate Blanchett og Mia Wasikowska fascineres av hverandre i kommende thrillerdrama.
Blir ond direktør i ny thriller med Liam Hemsworth og Harrison Ford.
Moderne og grotesk gotisk thriller.
Glattpolert shampooreklame.
Luke Evans blir hovedskurken når det sjette Fast & Furious-kapitlet får premiere neste år.