Hanks advarer mot Da Vinci Koden

Hanks advarer mot Da Vinci Koden

Tom Hanks advarer publikum mot å ta hans siste film, Da Vinci koden, for seriøst. "- Den er full av sludder og tullprat". sier skuespilleren som spiller den mannlige hovedrollen i filmen.

Tom Hanks har advart publikum mot sin siste film, Da Vinci koden. Hanks sier at filmen, som er basert på en roman av Dan Brown, kun er en bra historie, og ikke skal bli tatt for alvorlig.

Skuespilleren fortalte nylig at filmen var stappfull av sludder og tullball. Han sa; " Hvis du tar noen filmer alvorlig, spesielt en som denne, med et så stort budsjett, gjør du en stor tabbe."

Browns roman hentyder at Jesus var gift med Maria Magdelena og at de hadde barn. Noe som ikke ble tatt godt imot av det kristne samfunn. Hanks tilføyde: "Vi visste fra begynnelsen at det var noen grupper i samfunnet som ikke ville at denne filmen skulle vises."

Filmen nærmer seg norske kinoer og vi gleder oss allerede.



Her er Victoria-gjengen!

Hamsuns høysang til kjærligheten skal bli norsk kostymedrama.

War Horse

Spielberg er en kyniker! I hvertfall da han lagde denne.

Inn i mørket

Tungt, trist, stilsikkert, mørkt og litt uforløst. Debutanten Thomas Wangsmo har en interessant karriere på gang.

Jernkvinnen

Skjemmes av et ukledelig og merkelig teatralsk skjær, spør du oss.

Lover grisebank i Fast & Furious 6

The Rock gleder seg til å gjenta rollen som Luke Hobbs. Og kommer med juling-garantier.